Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/ckvarga.jaroslavabromova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1508
MenDan | CK Varga

Pobyty - Lázně

Termální lázně / Zalakaros / Hotel MenDan

****
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel

Čtyřhvězdičkový hotel MenDan vytváří skvělou atmosféru, stojí vedle zdravotnického zařízení a nabízí mnoho různých terapeutických i kosmetických služeb. Wellness tvoří několik krytých bazénů, různé sauny včetně parní sauny a vířivka. Nabízí elegantní pokoje s minibarem a trezorem. Mají vlastní prostornou koupelnu se sprchou a fénem.

Lázně a wellness

Rodinné pokoje

Restaurace

Bar

Krytý i venkovní bazén

Hlídané parkoviště

Wi-fi zdarma

Vhodné pro děti

Vybavení, zábava:

Léčivá voda, tvořící základ lázeňského komplexu – který je vybaven léčebným, termálním a rekreačním bazénem – zde byla objevena v roce 1962, kdy na vodu narazily v průběhu provádění výzkumných vrtů zaměřených na průzkum ropných ložisek. 2 bazény s léčivou vodou, 1 bazén s termální vodou, prostory k odpočinku vybavené lehadly, které jsou návštěvníkům zdarma k dispozici, 2 finské sauny, parná kabinka, ochlazující bazének, prostory k odpočinku – tyto služby jsou k dispozici za příplatek nad cenou vstupenky.

Do léčebné jednotky umístěné v budově krytého koupaliště je možné se dostat přes spojové chodby budovy „F“. Jednotka na vodní terapii se nachází na podlaží bazénů v jižní části budovy, suché procedury najdete v podkrovní části krytého koupaliště. Individuální a skupinový vodní rehabilitační tělocvik, léčivé masáže, fango ošetřování, bahenní zábal, elektroterapie, masáž nohou, pedikúra, hydromasáž, trakční koupel, vanová koupel, perličková koupel, galvanoterapie, wellness a ošetřování postavy.


Služby:

Restaurace Saphir a Coral k podávání jídel formou bohatého bufetu, drink-bar, kavárna Smaragd, bar Aqua Pool v areálu Aqualand, živá hudba každý večer, dětský koutek, půjčovna jízdních kol, parkování na hlídaném parkovišti. Fitness, wellness, sport: V hotelu se nachází krytý lázeňský komplex Aqualand se čtyřmi bazény o celkové ploše 300 m² (plavecký bazén 26-28 ºC, zážitkový bazén s vodními atrakcemi 33 ºC, termální bazén 36-38 ºC, perlivé koupele). Fitness, tropická odpočinková místnost. Různé léčebné procedury a masáže za poplatek. Kosmetiku, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, aromatické koupele, solária. Saunový park nabízí finskou saunu, bio-saunu, parní lázeň, ponorný bazén, zážitkové sprchy, které jsou ojedinělým zážitkem (skotská, tropická a s krupobitím, doprovázené nejrůznějšími zvukovými a světelnými efekty).


Foto hotelu:


Ceník:


Cena obsahuje:

Ubytování s polopenzí formou bufetu, pro každou osobu podle počtu nocí vstupenka do lázeňského areálu Gránit (léčebné bazény o teplotě 34-36 °C), na koupaliště (v provozu od konce dubna do konce září - zde k dispozici moderní termální, plavecké a rodinné bazény o teplotě 24-36 °C, skluzavka o 6 drah, dětské bazény, pro děti hrací dům a hřiště), pro dospělé župan, na pokojích minibar a sejf, Wi-F.


Cena neobsahuje:

Lázeňský poplatek 1,7 Euro / osoba / noc (od 18 let), cestovní pojištění, parkování

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!