Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/ckvarga.jaroslavabromova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1508
Rybaření | CK Varga

Rybaření - Maďarsko

Rybaření v Maďarsku

Maďarsko, kromě termálních lázní a skvělé gastronomie poskytuje pro rybáře i vynikající možnosti celoročního rybaření, jak na svazové vodní ploše o výměře 107 ha v obci Zalaszentmihály-tó, tak i na soukromném revíru o velikosti 146 ha na jezeře Pölöskei-tó.

Na uvedených vodních plochách zajištujeme pro rybáře ubytování na vysoké úrovni s komplexním servisem, samozřejmostí je i zajištění následných služeb, jako rezervace lodí, mol, rybářských míst na břehu a ostrůvků.

Dle přání klientů zabezpečíme také celoroční státní rybářský lístek cca 220 Kč, ale také denní povolenky v cenové hladině od 300 - 550 Kč. Dále od uvedených vodních ploch v dosahu 10 km doporučujeme navštívit dobře zásobenou rybářskou prodejnu, nebo lze dojednat na přání i zkušeného rybářského instruktora za denní poplatek 50 Euro.

Dostupné rybářské destinace:

Kliknutím na obrázek vyberete danou oblast pro zobrazení nabídky.

Jezero Pölöske se nachází jihozápadně od Balatonu o rozloze 146 ha, a je cílem jak domácích tak i zahraničních rybářů.
Na konci malebné vesničky Zalaszentmihály /jihozápad Balatonu/ se nachází nádherná vodní plocha o výměře 107 ha.
Vilové městečko na pobřeží Balatonu v severní části městečka Balaton Almádi na konci vilové části, zástavy přímo u břehu Balatonu.
Nachází se jihozápadně od Balatonu, kde jezero I. má rozlohu 43 ha. Na uvedeném jezeře převažují kapři a sumci.
Velence je jezero v župě Fejér v Maďarsku v Dunajské rovině. Rozkládá se ve stejné kotlině tektonického původu jako Balaton severovýchodně od něj.
Rybářský svět s cca 800 ha vodní plochy. Rybaření, možnost cykloturistiky, návštěvy rybářského muzea, rybářské csardy, vinný sklípek, wellness park aj.
Bogács je jednou z nejkrásnějších osad regionu Bükkalja, známá svými přírodními podmínkami.
Druhé největší jezero v Maďarsku hned po Balatonu s vodní plochou o rozloze 127 km2 se nachází na řece Tisza.

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!