Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/ckvarga.jaroslavabromova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1508
Jezero Zalaszentmihály | CK Varga

Rybaření - Maďarsko

Rybaření v Maďarsku / Rybářské jezero Zalaszentmihály

Rybářské jezero Zalaszentmihály

Na konci malebné vesničky Zalaszentmihály (jihozápad Balatonu) se nachází nádherná vodní plocha o výměře 107 ha.

Před čtyřiceti lety bylo mezi osadami Pölöske a Zalaszentmihály zahájeno dolování rašeliny, ale už po deseti letech bylo možné zahájit sportovní rybolov. Tehdy bylo oficiálně provedeno zarybnění a prodej rybářských povolenek.

Hloubka jezera se pohybuje mezi 2 - 2,5 m, ale na mnohých místech se prohlubuje až na 4 metry, díky vytvoření struh - příkopů během dolování. V podstatě kromě 2 - 3 hlubších míst tyto strouhy tvoří hloubku jezera.

Z břehu lze lovit z více míst, ale opravdový zážitek je lov z loďky, ze které lze najít to nejvhodnější místo z břehu nespatřitelné. Lze zakotvit na libovolném místě, ale je nutné dávat si pozor na ukotvovací a signalizační kolíky (rybář většinou dostane do pronájmu loď místního rybáře a pak může využít jeho kotvící kolíky i zakrmené místo. Lov probíhá 24 hodin denně.

V nedalekém městečku Pacsa se nachází rybářská prodejna.

Kapři

Sumci

Štiky

Candáti

Lov z břehu

Lov z lodě

Lov z mola

Hloubka 2 - 2,5 m

Rybaření 24/7

Možnosti ubytování / ceník:

Penzion Anita

Nachází se asi 50 m od jezera,umožňuje ubytování ve 2 a 4 lůžkovém pokoji, každý pokoj vlastní WC a sprchový kout, kdy pro uvedené pokoje je společná kuchyňka, kompletně zařízená/sporák, lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, klimatizace.

2 lůžkový pokoj 3 noci / 4 dny5.500 Kč
2 lůžkový pokoj 7 nocí / 8 dní11.100 Kč
4 lůžkový pokoj 3 noci / 4 dny11.400 Kč
4 lůžkový pokoj 7 nocí / 8 dní23.600 Kč
Cena zahrnuje:Ubytování, ložní prádlo, energie, voda, zapůjčení lodě s vesly, využití štégru (mola)
Poplatky na místě:Celosvazová povolenka 200 Kč / rok, sportovní lístek 230 Kč / osoba / den, nebo rybářský lístek 350 Kč
Denní limit:Pro ponechání kapra 2 ks nad 35 cm, do 5 kg

Rybářský řád Zalaszentmihály

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!