Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/ckvarga.jaroslavabromova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1508
O nás | CK Varga

Naše cestovní kancelář

O nás

    Jsme rodinná cestovní kancelář, která byla založena v roce 2010. Specializujeme se na Maďarsko, zajišťujeme pobyty v léčebných a termálních lázních s ubytováním v rodinných penzionech, vhodných pro rodiny s dětmi i ubytování ve čtyř a pětihvězdičkových hotelech. Nabízíme Vám i zajištění rybolovů na maďarských jezerech (jezero Pölöske, Zalaszentmihály, Balaton) s možností celoročního rybaření i poplatkových lovů zvěře.

        V roce 2017 došlo ke změně právního subjektu na společnost VARGA CK s.r.o.

Maďarsko země, které splní každé očekávání…

Co Vám můžeme dále nabídnout

Dokážeme zprostředkovat i tuzemské dovolené, poznávací zájezdy, eurovíkendy, pobyty u moře, exotické dovolené v zastoupení CK Fischer, CK Blue Style, CK Exim, CK Kovotour, CK VTT, CK Firo, CK AGL a jiných cestovních kanceláří.

Ke každému 4-dennímu zájezdu do maďarských termálních lázní můžeme dále zajistit návštěvu vinného sklípku, večeři a degustací bílého a červeného vína, nebo večeři v maďarské Čárdě s výbornou gastronomií. Umožníme návštěvu maďarského trhu, kde je možnost koupě vyhlášené maďarské sladké i pálivé papriky a různých druhů maďarských čalamád. V posledních letech stoupl zájem o poplatkový lov v Maďarsku, kde organizujeme jak individuální lov, tak i lov pro skupiny.

Vyberte si u nás ze široké nabídky zájezdů a prožijte klidnou dovolenou plnou příjemných zážitků.

- ZDE BY BYLO DOBRÉ UMÍSTIT JEŠTĚ FOTO CK -

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!