Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/137338/virtual/www/domains/ckvarga.jaroslavabromova.cz/wp-content/themes/mioweb3/modules/visualeditor/visual_editor_class.php on line 1508
Zalakaros | CK Varga

Pobyty - Lázně

Termální lázně / Zalakaros

Zalakaros

Termální lázně Zalakaros leží v jihozápadní části Maďarska ve vzdálenosti 200 km od Budapešti, 30 km od Balatonu. Toto městečko s 800 letou minulostí proslavily teprve ve 20. století účinné termální prameny. Je jedním z nejnovějších lázeňských středisek Maďarska, jehož 85—99°C horké vody byly „objeveny“ během průzkumu ropných ložisek. V krytých lázních, které jsou přístupné během celého roku, se nacházejí bazény s léčivou vodou a oddělení saun. Výborné podmínky pro wellness i léčebné pobyty i pro pobyty s dětmi v Zalakarosi vytvářejí centrálně položené Lázně Gránit se soustavou vnitřních i venkovních bazénů a wellness služeb. V lázních se používá léčivá a termální voda z více pramenů o různých teplotách. Termální voda o teplotě 96°C se v Lázních Zalakaros používá k léčebným účelům, zatímco termální voda 53°C teplá se využívá k plnění bazénů, pro které je různě ochlazována. Nabídku rozšiřují různé zábavní atrakce a léčebné procedury: termální koupele, uhličité a perličkové koupele, speciální léčebné procedury, masáže – včetně exotických, elektroterapie, ošetření infračervenými paprsky, terapie ultrazvukem a krátkými vlnami, hydro a galvanolázně, trakce, sauna a mnoho dalších.

Nabídka ubytování a pobytů v oblasti Zalakaros:

Kliknutím na obrázek zobrazíte detail ubytování.

Čtyřhvězdičkový hotel stojí vedle zdravotnického zařízení a nabízí mnoho různých terapeutických i kosmetických služeb. Wellness tvoří několik krytých bazénů, různé sauny včetně parní sauny a vířivka. Elegantní pokoje s minibarem a prostornou koupelnou. Jídla formou bohatého bufetu, drink-bar, kavárna, živá hudba každý večer, dětský koutek, půjčovna jízdních kol, parkování na hlídaném parkovišti.
Krásný velký hotel, který má výhodnou polohu s přímými vstupy do místních termálních lázní. propojen chodbou s lázeňským areálem, do kterého mají hosté, ubytovaní v hotelu Freya volný vstup po celou dobu svého pobytu. Po celý rok je hostům volně k dispozici několik bazénů s vodou o teplotách 28 – 38°C.

Apartmán Rubín

Termální lázně Gránit Zalakaros i se nachází 10 minut chůze od apartmánu RUBÍN, který nabízí apartmány s kuchyňským koutem v tichém, rezidenčním prostředí. Soukromé parkování je v areálu objektu. Apartmány jsou prostorné, vybavené TV a některé i balkonem. Na hosty tam čeká také zahrada s dřevěným altánkem a grilovacím zařízením stejně jako pohodlná zahradní houpačka.
Hotel se nachází v centru města a je vhodný pro rodiny s dětmi. Hosté mají bezplatný vstup do termálních a léčebných lázní, které leží hned vedle hotelu a jsou přístupné krytou vyhřívanou chodbou. Ubytovat se lze ve standardních a rodinných pokojích a k dispozici je i apartmá Superior s vířivkou.
Nabízí pokoje a apartmá s koupelnou, balkonem, ledničkou a satelitní TV. K dispozici jsou solné místnosti, bazény a sauna. Boni Családi Wellness Hotel stojí 200 m od termálních lázní v letovisku a nabízí neplacené parkoviště.
Stojí v samém srdci města Zalakaros, obklopený malebnou zahradou. Nabízí luxusní wellness, fitness a zdravotní centrum o celkové rozloze 4 000 m² s krytým a venkovním bazénem. Hotelová restaurace Eden se zaměřuje zejména na regionální speciality, ale nechybí ani nabídka klasických jídel.

Máte dotaz nebo se chcete jen na něco zeptat?

KONTAKTUJTE NÁS

rádi se Vám budeme věnovat!